O nas

Jesteś odkrywcą, poszukiwaczem lub archeologiem?

Chcesz zacząć z nami swoją przygodę z odkrywaniem historii? To dobrze trafiłeś! Sklep A-Gora Num został stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów.

Pomysł na sklep zrodził się w 2019 roku kiedy jeden z założycieli sklepu zastanawiał się w jaki sposób ułatwić i przyspieszyć proces czyszczenia monet antycznych, którymi jest zafascynowany. Wielogodzinne poszukiwania tego „Super” środka zaowocowały odkryciem nieznanej do tej pory marki w Polsce- Le Crayon a Andre- francuskiej firmy będącej od wielu lat na rynkach całego świata produkującej innowacyjne, skuteczne a zarazem przestępne cenowo produkty do czyszczenia i konserwacji monet i innych przedmiotów. Pomysł przemienił się w plan i dzisiaj jesteśmy oficjalnym i jedynym przedstawicielem Le Crayon a Andre w Polsce.

Produkty nasze i Le Crayon a Andre sprzedajemy poprzez allegro od ponad roku i na dzień dzisiejszy mamy 100% zadowolonych klientów- są oni zadowoleni z naszych produktów jak i serwisu.

W ciągu krótkiego a zarazem intensywnego ostatniego roku udało się nam dotrzeć do wielu klientów- prywatnych jak i instytucji takich jak muzea, stowarzyszenia i inne. Jednym z naszych najlepszych a zarazem największych klientów jest Muzeum w Auchswitz-Birkaneau.

 

Liczby mówią same za siebie!

125 +
Zadowolonych klientów
+
Produktów na sklepie
+
Wypitych kaw
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

Oczywiście będąc oficjalnym przedstawicielem firmy Le Crayon a Andre mamy w zamiarze oferować Państwu produkty innych firm w tym naszego sklepu. Cały czas się rozwijamy i wyszukujemy nowych produktów aby rozszerzyć nasz asortyment. Co pewien czas w naszym sklepie Allegro organizujemy, także licytacje monet- od antycznych do współczesnych. Także zapraszamy do częstych odwiedzin naszego sklepu internetowego jak i allegro.

Shopping Cart