Skontaktuj się z nami

+48 508 088 702

Mickiewicza 26/5
41-300 Dąbrowa Górnicza

Najcześciej zadawane pytania 🙂

Produkty Le Crayon a Andre zostały wynalezione przez poszukiwacza historii takiego jak Wy i jego firma zawiera jego imię! Tworząc te produkty opierał się na swoim wieloletnim doświadczeniu poszukiwacza jak i konserwatora. Produkty Le Crayon a Andre są bezpieczne dla czyszczących przedmiotów i w rękach nawet niedoświadczonego konserwatora mogą zdziałać cuda. Jest wiele firm próbujących kopiować produkty Le Crayon a Andre, jednak nigdy nie dorównają oryginałowi. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku produktów, które w głównej mierze produkowane są w Chicach, produkty Le Crayon a Andre produkowane są we Francji pod czujnym okiem wynalazcy. Czy warto jest oszczędzać na pasji kupując produkt, który może wyrządzić więcej szkody niż przynieść korzyści?

Współpracujemy z wszystkimi, którzy chcą z nami współpracować😊. Zapraszamy do kontaktu stowarzyszenia, Muzea. Zaproponujemy Wam lepsze warunki cenowe jak i bierzemy pod uwagę sponsorowanie różnych eventów, których jesteście organizatorami. Planujesz zorganizować jakiś zjazd? Napisz!

Tak samo jak produkty Le Crayon a Andre, nasze produkty są tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Każdy produkt przed wypuszczeniem na rynek jest konsultowany oraz testowany. Jeden z założycieli sklepu jest pasjonatem monet antycznych, które czyści profesjonalnie celem umieszczenia ich w swojej kolekcji lub dalszej odsprzedaży. Dodatkowo posiadamy produkty, które mają na zadanie ułatwić cały proces czyszczenia.

Oczywiście! Klient, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić, bez podania przyczyny w terminie 14 (czternastu) dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia – inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta – weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy. W celu odstąpienia, Klient ma obowiązek poinformować Sprzedawcę w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wysłanego pocztą lub wypełnić formularz odstąpienia od umowy i przesłać go drogą elektroniczną na adres a-goranum@outlook.com.

Odeślij do nas produkt wraz z dowodem zakupu, oraz wypełnionym formularzem zwrotu na adres:

A-Gora Num

Ul. Mickiewicza 26/5

41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel. 508088702

Jeśli nie masz możliwości wydruku, możesz dołączyć odręcznie wypisany formularz.

Zwroty rozpatrywane są nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwrotu przez firmę A-Gora Num, zgodnie z zasadami określonymi w przepisach prawa.

Pamiętaj:

  • Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Koszt ten nie podlega zwrotowi;
  • Nie mamy technicznej możliwości odbioru przesyłek wysłanych „Za Pobraniem”.

Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zwrot pieniędzy otrzymasz, gdy tylko przesyłka zwrotna dotrze do naszego magazynu i zostanie przez nas sprawdzona. Z reguły nie trwa to dłużej niż 14 dni. Status zwrotu możesz sprawdzić na swoim panelu sklepowym, bądź po numerze nadania przewoźnika którym wysłałeś przesyłkę do naszego sklepu.

Shopping Cart